قالیشویی نیکان

قالیشویی در تهران یکی از کارهای سخت می باشد زیرا نیاز است که از مواد شوینده باکیفیت استفاده شود که به بافت فرش آسیب نرسد و همچنین از افراد متخصص کمک گرفت زیرا شستن خراب فرش می تواند به بافت فرش آسیب برساند و تار و پود های فرش از بین برود و فرسوده می  شود و قالی شویی در تهران به دلیل زندگی در خانه های آپارتمانی امکان پذیر نمی باشد و باعث آزار همسایه ها می شود .

قالیشویی در تهران کمک  زیادی به مردم پایخت کرده است از جمله اینکه قالی ها و فرش ها و… را باقیمت مناسب برای مشتریان تمیز می کنند و خشک می کنند  تحویل مشتری می دهند .

خدمات متنوع قالیشویی در تهران 

امروزه از قالیشویی در تهران زیاد استقبال شده است و این باعث شده است که مدیران قالیشویی در تهران به فکر ارائه خدمات متنوع و با کیفیت باشند تا بتوانند نیاز و خواسته مشتریان را برطرف کنند و به مشتریان در داشتن فرش و مبلمان تمیز  و… کمک زیادی کرده اند .

رفوگری فرش : یکی از خدمات خوبی که قالیشویی در تهران توسط افراد متخصص انجام می شود رفو گری فرش می باشد . به بازسازی فرش رفو گری گفته می شود . اگر از فرش خوب مراقبت نشود و به تار و پود فرش آسیب برسد نیاز است که فرش رفو گری شود . کارهای که باعث می شود که به فرش آسیب برسد مانند فرش در معرض آفتاب شدید نورخورشید باشد یا فرش  سوختگی ناشی از ته سیگار یا قلیان یا بید زدگی .

رفو گری حتما باید توسط افراد متخصص انجام شود استادانی که به نقشه ی فرش آشنا هستند و تار وپود فرش را خوب می شناسند .

امروزه مردم تهران  از رفو گر ی فرش ابریشم در قالیشوی تهران زیاد استقبال می کنند . فرش ابریشم از زیبای و ظرافت خاصی برخوردار است که نیاز بیشتری به مراقبت دارد . فرش های ابریشم به دلیل رفت و آمد های زیاد بر روی فرش و همچنین قرار گرفتن وسایل بر روی فرش می تواند به بافت فرش آسیب برساند بنابراین نیاز به مراقبت بیشتری دارد و در صورت آسیب باید سریع تر رفو گری انجام شود که تار و پود فرش ترمیم شود .

قالیشویی در تهران

قالیشویی در تهران

هزینه رفو گری قالیشویی درتهران چقدر می باشد ؟

 همان طور که گفته شد رفوگری یک کار تخصصی می باشد که باید حتما توسط افراد متخصص انجام شود و هزینه رفو گری بستگی به میزان آسیبی که به بافت فرش و مقدار آسیب دیدگی و نوع فرش و نوع آسیب دیدگی  دارد به عنوان مثال آیا فرش سوخته است یا به مرور زمان به بافت فرش آسیب رسیده است .

تمیز کردن مبلمان قالیشویی در تهران

 قالیشویی در تهران علاوه بر شستن قالی خدمات  شست و شوی مبلمان را انجامم می دهد .  شستن مبلمان یکی از کارهای ظریف می باشد که نیاز به دقت دارد زیرا بعضی از لکه ها به آسانی از بین نمی رود و استفاده از مواد شوینده بی کیفیت می تواند به بافت رویه مبلمان آسیب برساند و باعث فسردگی مبلمان شود .

 یکی از خدمات جدید قالیشویی در تهران  تمیز کردن مبلمان می باشد که پرسنل قالیشویی در تهران مبلمان را به قالی شویی می برند و سپس تمیز می کنند و اگر امکان جابه جای مبلمان وجود نداشته باشد پرسنل قالیشویی  در تهران به مراجعه به خانه یا سازمان مبلمان را تمیز می کنند و تمام این خدمات را باضمانت انجام می دهند و سپس مبل تمیز و پاکیزه  که هیچ لک و آلودگی ندارد تحویل مشتری می دهد و انجام این خدمات باعث ایجاد رضایت مندی در مشتریان شده است .

اقداماتی که پرسنل قالیشویی درتهران برای تمیز کردن مبلمان انجام می دهند به این ترتیب می باشد که ابتدا لکه و غبار روی مبلمان ازبین می برند و نوع  پارچه مبلمان را تشخیص و سپس به پرزگیری پارچه مبل می پردازند و سپس با استفاده از مواد شوینده مبلمان را تمیز می کنند و پس از شستن با استفاده از دستمال آبی که برای شست و شو استفاده شده است آبی الیاف پارچه را می گیرند و با دستگاه های مخصوص مبلمان را خشک می کنند . توجه نماید که  شست وشو مبلمان بر اساس نوع پارچه مبلمان می باشد و مواد شوینده ی که برای مبلمان استفاده می شود با یک دیگر فرق دارد به عنوان مثال برای پارچه های مبلمان  که برچسب  (( w دارد برای شستن و تمیز کردن این مبلمان باید از مواد شوینده همراه با جارو و آب و بخار استفاده شود و برای پارچه های مبلمانی که علامت (ws) دارد می توان از مواد شوینده که در خشک شویی استفاده می شود استفاده نماید و یا همراه  با مواد شوینده و جارو و بخار استفاده کنید . شست وشو مبلمان چرمی بسیار حساس می باشد که باید با دقت و با استفاده از مواد با کیفیت برای شست و شو استفاده نماید که قالیشویی در تهران این خدمات مهم را با ضمانت انجام می دهد.

رفو گری فرش

رفو گری فرش

خاک گیری فرش در قالیشویی نیکان چگونه انجام می شود ؟

یکی از اقدامات قالیشویی درتهران  خاک گیری فرش می باشد . خاک گیری فرش یعنی اینکه گرد و غبار فرش را از بین بردن و امروزه به وسیله دستگاه های جدید و مکانیزه برای خاک گیری استفاده می شود . انجام گرد گیری قبل از شستن فرش می باشد .

خاک گیری فرش باعث می شود افزایش کیفیت شست و شو می شود و وقتی که فرش ها شسته شد فرش کاملا تمیز و بدون گرد و خاک می باشد . در قدیم قبل از شستن فرش به صورت سنتی  خاک گیری را انجام می دادند به این صورت که ابتدا فرش را  جارو می کردند یا اینکه فرش را  آویزان می کردند و سپس با چوب به فرش می زدند تا گرد و خاک فرش گرفته شود اما این روش باعث می شود به تار و پود فرش آسیب برسد و اینکه این روش یرای فرش های ابریشمی که نیاز بیشتر به مراقبت دارد به هیچ عنوان توصیه نمی شود اما امروزه در قالیشویی در تهران این خاک گیری را با استفاده از دستگاه ماکنیزه انجام می شود .

شستن قالی

شستن قالی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *