مبل شویی نیکان

مبل شویی نیکان

ارائه انواع خدمات مبل شویی 

شستشوی انواع مبلمان راحتی

شستشوی انواع مبلمان راحتی

شستشوی مبل در منزل شما

شستشوی مبل در منزل شما

شستشوی انواع مبلمان مجلل

شستشوی انواع مبلمان مجلل

مبل شویی

این مشکل برای همه ما به وجود آمده است که پس از مدتی استفاده از مبل منزل و یا محل کار، مبل ها چرک تاب شوند و یا در اثر بی احتیاطی بر روی مبل ها لکه هایی از چربی غذا، نوشیدنی، رنگ و … به جا بماند که در این صورت می توان از طریق مبل شویی و شستشوی مبل در منزل و یا شرکت های خدماتی این مشکل را به راحتی برطرف نمود.

شستشوی مبل در قالیشویی ها به چه صورت است؟

خدمات مبل شویی نیکان

شستشوی مبلمان مجلل

شستشوی مبلمان راحتی

شستشوی صندلی میز ناهارخوری

شستشوی مبلمان اداری

شستشوی مبل تختخوابشو

شستشوی تشک طبی

برای دریافت مشاوره رایگان با این شماره تماس بگیرید

09380757454

توجه به جنس پارچه‌ی مبل

مبل‌های پارچه‌ای معمولا برچسب‌هایی دارند که روی آنها جنس پارچه‌ی مبل و نوع مواد شوینده‌ای که می‌توانید از آنها برای تمیز کردن مبل استفاده کنید، نوشته شده است. در غیر این صورت، هنگام خرید مبل، درباره‌ی جنس پارچه و نحوه‌ی تمیز کردن آن از فروشنده سؤال کنید. علائم اختصاری روی برچسب مبل پارچه ای معمولا به شرح زیر است:

  • W:   یعنی می‌توانید از شوینده‌های مایع همراه با بخارشو استفاده کنید.
  • WS: یعنی هم می‌توانید از شوینده‌های مایع همراه با بخارشو استفاده کنید و هم از شوینده‌های خشک.
  • S:    یعنی فقط از شوینده‌های خشک استفاده کنید.
  • O:    یعنی از مواد ارگانیک ساخته شده است و فقط باید از آب سرد برای تمیز کردن آن استفاده کنید.
  • X:    یعنی نمی‌توانید از شوینده استفاده کنید. مبل فقط باید با جارو یا برس تمیز شود، مگر آنکه از شامپوهای ویژه‌ی این کار استفاده کنید.
    تمیز کردن مبل پارچه ای با شوینده‌های مایع همراه با بخارشو

اگر روی مبلمان لکه‌های چربی یا روغن هست، قبل از استفاده از شوینده و بخارشو ابتدا باید آنها را از بین ببرید. چون معمولا این لکه‌ها به‌سادگی تمیز نمی‌شوند و کار را سخت‌تر می‌کنند. برای تمیز کردن این لکه‌ها از پاک‌کننده‌‌ی مخصوص استفاده کنید. البته شاید پیدا کردن این پاک‌کننده کمی سخت باشد، اما در برخی از فروشگاه‌های حضوری یا فروشگاه‌های 

مراحل اجرای مبل شویی

مبل شویی و همه آن چیزی که باید درباره آن بدانید

مبل شویی موضوع می باشد که ما قصد داریم در این مقاله آن را به صورت کامل برای شما توضیح دهیم و علاوه بر آن بهترین روش مبل شویی و همچنین مزایای مبل شویی را برای شما به صورت کامل مورد بررسی قرار خواهیم داد. پس اگر شما قصد شستشوی مبل های خود را دارید و می خواهید به بهترین شکل مبل های خود را بشویید، می توانید این مقاله را تا انتها مطالعه کرده و در رابطه با مبل شویی و موضوعات پیرامون آن اطلاعات کاملی به دست آورید که بتوانید بهترین روش مبل شویی را بشناسید. پس با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید:

بهترین روش مبل شویی

شما برای اینکه بتوانید به بهترین شکل به مبلشویی بپردازید و هیچ گونه آسیبی به مبل شما وارد نگردد، بهترین روش برای انجام این کار استفاده از دستگاه مبل شویی می باشد که این دستگاه به بهترین شکل مبل ها را مورد شستشو قرار می دهد و هیچ گونه آسیبی به آنها وارد نمی‌کند. دستگاه دارای قدرت مکش بسیار زیادی می باشد که این قابلیت باعث می‌شود تا این دستگاه بتواند تمامی آلودگی‌های موجود بر روی مبلمان را خارج نماید و هیچ گونه آلودگی را بر روی مبلمان باقی نگذارد.

مبل شویی