قالیشویی نیکان

 قالیشویی ارزان و باکیفیت به شما کمک می کند علاوه بر پاکیزگی و تمیز کردن با ارائه قیمت های ارزان رضایت شما مشتریان را جلب کند . امروزه به دلایل افزایش خانه های آپارتمانی و کوچک بودن خانه ها استفاده از قالیشویی ها استقبال زیادی شده است . قالیشویی ها سعی می کند با ارایه خدمات متنوع مانند شستشوی قالی ، موکت ، مبل و… در ایجاد محیط پاک و پاکیزه به شما کمک کنند تا محیط زیبا و تمییزی داشته باشید که سرشار از احساس مثبت و احساس آرامش نمائید .

همان طور که می دانید در علم روان شناسی در ایجاد محیط زیبا و پاکیزه تاکید زیادی می شود زیرا وقتی که وسایل و محیط تمییز و پاکیزه باشد شما احساس آرامش  می کنید و در محیز های شلوغ و کثیف باعث ایجاد انرژی منفی و احساس پریشانی به شما دست می دهد .

 

قالیشویی ارزان نیکان

قالیشویی ارزان چه خدماتی را انجام می دهند ؟

قالیشویی مجهز به وسایل و امکانات پیشرفته  و خدمات زیر را انجام می دهند  :

  • رفع عیوب قالی
  • ،لکه برداری
  • ،رنگرزی
  • و خدمات مربوط به حمل و نقل قالی و.. است که توسط افراد متخصص و متهعد انجام می شود  . استفاده از امکانات خوب  باعث بالا رفتن کیفیت شست و شو و رضایت مندی  مشتری می شود  و تمام این خدمات با مواد شوینده مرغوب انجام می شود .رفوع گری و ترمیم از دیگر خدمات تخصصی و پیچیده قالیشویی می باشد و قتی که به بافت فرش آسیب برسد نیاز است که افراد متحصص فرایند رفوع گری را انجام دهند . قالیشویی ارزان می تواند تمام این خدمات را با بهترین کیفیت انجام دهد .

تاثیر قالیشویی در نظافت 

شست وشویی قالی  از کارهای سخت و ظریف  می باشد که به دلیل گران بها بودن فرش ها باید با مراقبت بیشتری شست وشو انجام شود  ، به ویژه قالی های ابرایشمی و دست بافت که امروزه دستگاه های مدرن برای شست و شو فرش ابریشمی در بازار موجود است .  قالیشویی ارزان می تواند فرش های شما را تمیز بشورد .فرش ها و قالی وسایل زیر انداز به دلیل رفت و امد بر روی فرش باعث ایجاد آلودگی های بر روی فرش می شود و با مرور زمان فرش ها تیره می شوند و به بافت فرش آسیب می رسد بهتر است هر چه زودتر اقدامات شست و شو را انجام داد تا از آسیب رسیدن به بافت فرش جلوگیری شود به ویژه خانواده های که فرزند کوچک دارند و فرش ها زودتر کثیف می شوند و باید فرش ها را زودتر تمیز نمود تا آلودگی در محیط خانه  به افراد منتقل نشود بنابراین بهتر است هر سال شست وشو فرش ها را انجام داد تا علاوه برداشتن فرش نو تمیز از آسیب رسیدن به فرش گران بها گران بها جلو گیری شود .

بهتر است بدانید که شست وشو فرش ها با یک دیگر فرق دارند زیرا الیاف و نخ های موجود در فرش ها با یک دیگر متفاوت است حتی مقاومت فرش ها با یک دیگر فرق دارد  برای ورودی درب ها و سالن همایش ها از فرش های کلاسیک استفاده می شود و برای اتاق ها و مهمان خانه از فرش های مدرن و یا فرش های با پرز بلند استفاده می شود .

در قالیشویی ارزان به این نکات مهم توجه می شود .

وزن فرش هابا یک دیگر فرق دارد به عنوان مثال وزن فرش دستبافت  بیشتر از وزن فرش ماشینی می باشد زیرا الیافی که برای فرش ماشینی استفاده می شود با الیاف فرش ماشینی فرق دارد همجنین نخ های که برای تولید فرش استفاده می شود با یک دیگر متفاوت نخ اکریلیک ، پشم ، پنبه ، کنف ،نخ پلی استر و…استفاده می شود برای تولید فرش با کیفیت و مرغوب  ماشین از نخ اکریلیک که از کیفیت خوبی برخورد دار است استفاده می شود .

.

مراحل کار قالیشویی ارزان و مرغوب

قبل از شست و شو قالی اول عیوب قالی شناسایی می شود و سپس خاک گیری می شود .  انجام رفع عیبو ب بسیار مهم می باشد زیرا باعث افزایش کیفیت شست و شو می شود  و انجام این خدمات در قالیشویی ارزان  باعث رضایت  مشتریان شده است .

 چرا کیفیت قالیشویی ارزان خوب می باشد ؟

قالیشویی نیکان سعی می کند تمام خدمات شست و شو را با کیفیت بالا و با قیمت مناسب انجام دهد تا رضایت مشتریان را فراهم کند . هدف ما از برقراری ارتباط با مشتریان، سود لحظه‌ای و یکباره نیست. ما معتقدیم که اگر مشتریان نسبت به کیفیت و قیمت خدمات نیکان رضایت داشته باشند، به مشتریان دائمی نیکان تبدیل شده و در عین حال که قیمت‌های قالیشویی نیکان ارزان‌تر از سایر قالیشویی‌ها است، ما سود بیشتری خواهیم کرد.

قالیشویی ارزان

قالیشویی ارزان

قالیشویی آنلاین نیکان 

 قالیشویی نیکان جهت افزایش رفاه مشتریان و همچنین جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان قالیشویی آنلاین را به وجود آورده اند .  در قالیشویی ارزان شما نوع قالی و تعداد فرش ها را مشخص می نماید و سپس مبلغ را واریز می نماید و پرسنل قالیشویی با شما تماس می گیرند تا فرش را به قالیشویی ببرند و در زمان تعیین شده قالی را به شما تحویل دهند .

خدمات متنوع قالیشویی ارزان 

امروزه قالیشویی ارزان با استفاده از  دستگاه های مدرن و پیشرفته مجهز شده اند که کمک این وسایل می توانند خدمات قالیشویی را سریع تر و با کیفیت بهتر ارائه دهند و همچنین باعث به وجود آمدن خدمات متنوع مانند مبل شویی ، پرزگیری قالی و…. انجام می دهند  . برای سازمان های که امکان حمل مبل وجود ندارد  مدیران این سازمان تدابیری مانند حضور پرسنل قالیشویی برای انجام مبل شویی اندیشه اند .

امروزه برای انجام مبل شویی از مواد شوینده با کیفیت استفاده می شود تا به بافت مبل آسیب نرسد . جالب است که بدانید هر مواد شوینده ی مناسب مبل شویی نمی باشد و نیاز است که از مواد شوینده باکیفیت و مرغوب استفاده شود تا مبل را تمیز نمود . در قالیشویی ارزان از مواد با کیفیت استفاده می شود .

استفاده از مواد شوینده بی کیفیت حتی می تواند به بافت  مبل آسیب برساند و باعث بشود زودتر بافت رویه مبل آسیب ببیند .

اطلاعاتی که باید پرسنل قالیشویی ارزان  و مشتریان بدانند

مشتریان قبل از اینکه بخواهند از خدمات قالیشویی و یا هنگام خرید قالی بهتر است به این نکات توجه نمایند :

 وزن فرش ماشینی چطور اندازه گیری می شود ؟

وزن فرش ماشینی به توجه به الیافی که استفاده شده  و همجنین با توجه به نوع بافت ، تراکم و شانه با یک دیگر فرق می کند . تراکم فرش همان تراکم طولی فرش است .

تعدادگره یا ریشه در یک متر طولی فرش ، تراکم طولی فرش می گویند .

شانه فرش همان تراکم عرض است تعداد ریشه در عرض فرش شانه می گویند  .

وزن فرش به خصوص در صادرات فرش با توجه به مبلغی که بابت حمل و نقل گرفته می شود مهم است

انواع فرش چیست ؟

 فرش با توجه به طرح و رنگ و اندازه  انواع مختلفی دارند مانند : تابلو فرش ، سجاده فرش ، فرش مدرن ، فرش کلاسیک ، فرش ماشینی ، گلیم فرش و… است .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *