قالیشویی در غرب تهران

قالیشویی در غرب تهران ضامن سلامت فرش های شما! از آن جایی فرش یکی از مهمترین ملزومات هر خانه ای محسوب می شود و خصوصا در فرهنگ ایرانی جایگاه بسیار ویژه ای در چیدمان منازل دارد، لذا سلامتی و طول عمر آن هم یکی از موارد خیلی مهم به شمار می رود. یکی از عواملی که تاثیر به سزایی در حفظ و طول عمر فرش ایفا می کند، شست و شوی آن است. شستن فرش ها اگر به روش های درست و دقت کافی انجام نگیرد قطعا می تواند صدماتی را به بافت و تار و پود فرش ها وارد کند. خصوصا زمانی که این شست و شو در خارج از منزل و توسط تیم های قالیشویی صورت بگیرد این حساسیت به مراتب افزایش پیدا خواهد کرد. اما با وجود قالیشویی در غرب تهران دیگر این نگرانی بر طرف خواهد شد و تمامی همشریان این نقطه از پایتخت می توانند فرش های زیبا و گران قیمت خود را به این کادر نظافتی سپرده و در پایان آن را در سلامت و پاکیزگی تمام تحویل بگیرند. کادر قالیشویی در منطقه ی غربی پایتخت با کادری مجرب، بهره گیری ازسال ها سابقه، به منظور تحقق هدف  رضایت مندی مشتریان در زمینه شست و شوی انواع فرش ها، مفتخر است با استفاده از بهترین ماشین آلات شست و شو و همچنین مواد پاک کننده ی بسیار با کیفیت، امور مربوط به شستن فرش ها را انجام داده و بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد.

قالیشویی نیکان در غرب تهران

خصوصیات کاری کادر قالیشویی در غرب تهران

پرسنل نظافتی قالیشویی در غرب تهران متشکل از گروهی حرفه ای و کار کشته در این زمینه است که تمامی مراحل کار از تحویل گرفتن و تحویل دادن آن را با دقت و حساسیت تمام انجام می دهند. قالیشویی در غرب تهران همیشه به خاطر دارد که هر فرش دارای روح و جانی جدایی ناپذیر است که باید در نهایت ظرافت و دقت با آن برخورد شود. به همین دلیل در شست و شوی آن نیز این ظرافت و دقت را به حد اعلا می رساند.

شستن فرش ها توسط قالیشویی در غرب تهران توسط ماشین آلات مخصوص انجام می شود که تمامی سطح فرش را پوشش داده و مراحل شست و شو، آب کشی و خشک کردن فرش ها را به طور کامل انجام می دهند. به این ترتیب در پایان کار فرش ها در پاکیزگی و درخشندگی تمام و همینطور خشک شده به مشتریان عزیز تحویل داده خواهند شد.

مزایای استفاده از خدمات و سرویس های قالیشویی نیکان

  • برخورداری از پرسنل مجرب و حرفه ای قالیشویی در غرب تهران در زمینه ارائه خدمات و سرویس های مربوط به شستن فرش ها
  • ارائه ی قیمت های مناسب و شفاف برای کار به مشتری
  • ارائه ی خدمات مختلف در تمامی ایام هفته به مشتریان عزیز
  • ارائه ی خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن
  • کیفیت بالای کار و کسب رضایت مشتری
  • سرویس دهی در سراسر غرب تهران

صرفه جویی در زمان با بهره گیری از خدمات قالیشویی در غرب تهران

افرادی که در صدد شست و شوی فرش های خود هستند، کمک گرفتن از گروه قالیشویی در غرب تهران بهترین گزینه برای آن ها می باشد. افراد حاضر در گروه نظافتی غرب پایتخت می توانند با ارائه ی با کیفیت ترین خدمات در تمامی ایام هفته و در کوتاه ترین زمان ممکن، انتظارات مشتری را برآورده نموده و رضایت وی را در جهت شستن فرش های خود کسب نمایند.

مناطق تحت پوشش قالیشویی در غرب تهران

مواد مورد استفاده برای شستن فرش ها 

با توجه به الیاف مختلف به کار رفته در بافت فرش ها، از جمله پشم، کرک، ابریشم و … باید در مواد استفاده برای شستن آن ها خیلی دقت و توجه نمود. چرا که استفاده از هر گونه ماده شیمایی نا مناسب برای شستن فرش ها می تواند باعث آسیب جدی به تار و پود فرش شود. این مهم توسط کادر قالیشویی نیکان بسیار مورد توجه بوده و از مواد شست و شو و پاک کننده متناسب با هر نوع فرش استفاده می کنند. قالیشویی در غرب تهران قبل از شروع فرایند شست و شو تمامی خصوصیات یک فرش را بررسی کرده و سپس ماده ی شوینده مناسب و حتی دمای مناسب آب را تعیین می نماید. به این ترتیب پس از اتمام کار فرش ها در سلامتی و تمیزی کامل تحویل داده می شوند. در نتیجه فرش ها بدون هیچگونه ایجاد مشکل در رنگ، تار و پود، کدر شدن و نم داشتن آماده ی تحویل به مشتریان محترم هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *